Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ

Fitness Center

Budanlife Termal Spa merkezimizde; SPA bölgesine yerleştirilmiş profesyonel eğitmen nezaretinde aletli jimnastik yapabileceğiniz Fitness Center salonumuz bulunmaktadır.

Budanlife İle Sağlıklı Yaşama Merhaba Deyin

Günümüz modern insanının en büyük sosyal gereksinimlerinden biri, sağlıklı ve şık bir görünüme sahip olmak ve bu formunu korumak… İşte Budanlife yaşam club, sağlıklı bir ortamda spor yaparak istediğiniz vücut ölçülerine ulaşmanızı sağlayacak bir ortam sunuyor. Modern spor gereçleriyle donatılmış geniş ve ferah fitness salonumuzda deneyimli eğitmen gözetiminde hedefinize yönelik kişisel programlarla durumunuz saptanacak ve gelişiminiz takip edilecek. Bu keyifli ortamda “sağlık için spor” yapacak, “spor ile sağlık” bulacaksınız.

Kişiye Özel Program

Budanlife fitness center yaşam club olarak, kişiye özel program hazırlanır. Kişinin ilk olarak vucut ölçüleri alınır ve buna göre program hazırlanır. Kişi bu program ve eğitmen eşliğinde bedenine zarar vermeden sporunu yapabilir ve gelişmeler kişinin dosyasında takip edilir.

Çalışma Saatlerimiz 

Açılış     :10:00

Kapanış :22:00

                                                     

Güvenli Turizm Sertifikası
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et