Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ
Afyon Şifa Dağıtıyor

Afyonkarahisar termalin başkenti ilan edilmiştir. Sahip olduğu şifalı termal su kaynakları ile romatizma, felç, farenjit ve deri iltihabı hastalıklarına şifa dağıtıyor.

Afyon Türkiye’nin en ünlü kaplıca şehirlerinden biridir.

Şifalı termal su kaynaklarına sahip Afyonkarahisar'a gelen değerli misafirler en iyi ortama sahip otelimizde ağırlanıyor. Afyon-izmir karayolu üzerinde bulunan termal otelimiz, kaplıca anlamında özellikle gömme çamur havuzları, kil havuzları, doktor balıklarımız, tuz mağaramız, termal kür havuzlarımız ile ön plana çıkmaktadır.

Afyon Kaplıcaları: Romantizmal hastalıklara, eklem rahatsızlıklarında ve kısırlık, bronşit gibi hastalıkların iyileştirme sürecinde etkilidir.

Afyon Termal Kaplıcalarında: kür havuzlarında banyo, fin hamamlarında buhar banyosu, çamur ve kil havuzlarında çeşitli tedaviler uygulanıyor. Solunum yolu rahatsızlıklarında etkili olan kaplıcalarımız, dolaşım sistemi rahatsızlıklarına karşı da öneriliyor.

Otelimizdeki : 98 derece termal suyumuz, 40-42 dereceye kadar kendi haline soğutulduktan sonra termal kür havuzlarımıza sürekli gönderiyor.

Şifalı termal suyumuz ayrıca mevrit, nevralji, kronik romatizmal hastalıklar, kırık çıkık sekelleri, kadın hastalıkları gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor.

Güvenli Turizm Sertifikası
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et