Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ

Erkekler Termal Kür Havuzu

Budanlife Termal Spa Merkezimizde; Bay misafirlerimize özel termal tedavi havuzu, jakuzi ve dinlenme alanlarımız bulunmaktadır. 

Kaplıca tedavisinin temel unsuru olan “termomineralli sular´´ sıcaklıkları ve içerdikleri mineral özellikleri ile şifa kaynağıdırlar Afyonkarahisardaki Termal; şifalı sularının kullanımıyla çağdaş ve bilimsel uygulamaların sizlerin hizmetine sunulduğu Budan Thermal Otel´deki kaplıca merkezlimizde günlük çevresel ve ruhsal streslerden uzaklaşacağınız gibi, anti-stres, zayıflama, estetik ve güzellik açısından da faydalarınızı göreceksiniz. Kendinizi zinde hissedecek; sağlıklı, neşeli ve eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

Afyonkarahisar Termal Suyumuz Banyo Tedavisinde

Romatit arttit, spondilarttit, ankilopoetita, fibrozitis, selülits, gibi romatizmal hallerde, kırık-çıkık ,mafsal şişliği ve yapışıklıklarda,hemipleji, parapeleji ve çocuk felci hastalıklarında,şişmanlık ve metobolizma bozuklukarında, eklem rahatsızlıklarında, kısırlık, kadın hastalıkları, akıntı ve bronşit gibi hallerde faydalı olmaktadır. Ayrıca solunum yolları ile kronik bronşit enfizem ve faranjite yararlı görülmüştür.

Güvenli Turizm Sertifikası
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et