Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ

Çamur Havuzu

Çamurun Faydaları Neler?

Çamur, mineralli termal suyla kullanılarak daha iyi sonuçlar alınabilir.

  • Doğal peeling etkisi yaparak, hücre yenilenmesi sağlanır.
  • Derideki gözenekleri sıkılaştırır, kollajen dokusu uyarılır. Deride sıkılaşma, kan dolaşımının düzene girmesi sağlanır.
  • Güneşe bağlı, hamilelik sonrasında ve yaşlılıkta oluşan lekelerin giderilmesinde, akne, sivilce tedavisinde etkilidir.
  • Kan dolaşımını düzenleme etkisinden selülit, kemik, kas, bağ dokusu hastalıklarında, kireçlenme, sinüzit ve migren tedavisinde de faydalıdır.

Birçok deri hastalığına iyi geliyor..

Çamur, insanı rahatsız etmeden etkili ve güçlü bir ısınma sağlar. Bu sayede deride kan dolaşımı hızlanarak bağışıklık sistemimizin uyarılması sağlanır. Fizikokimyasal dinamizm ile birçok deri rahatsızlığında tedavi edici sonuçlar alınabilir. Tedavi edilen başlıca dermatolojik hastalıklar psöriazis ve atopik dermatittir. Ayrıca akne vulgaris, rozase, skleroderma, seboreik dermatit, kronik ülserler, vitiligo ve kserozis gibi birçok dermatolojik hastalıkta kullanılmaktadır.

Güvenli Turizm Sertifikası
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et