Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ

Rehabilitasyon

Bölgenin en büyük ve kapsamlı, Ayon Kocatepe üniversitesi Fizik tevadi ve Rehabilitasyon hastanesi otelimize 500 metre yürüme mesafesindedir. Otelimizden hastaneye servislerimiz vardır.

Afyon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, 2012 yılı Aralık ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye´nin en gelişmiş merkezlerinden biri olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı bünyesinde, hastaların tedavileri için Afyon’da, hatta bölgede tek olan cihazlar kullanılmaktadır.

En son teknoloji ve konforu bir arada sunan hastane binasında bel, boyun, omuz, diz, vb. ağrıları ile kas iskelet sistemi hastalıklarının ayaktan ve yatarak tedavileri yapılmaktadır.

Uzman hekimler ve fizyoterapistler tarafından omurilik yaralanmaları, kafa travmaları, inme, MS (Multipl Skleroz), serebral palsi ve diğer nörolojik hastalıklara yönelik rehabilitasyon programları, ameliyat öncesi ve sonrası tüm ortopedik rehabilitasyon ile spor rehabilitasyonları uygulanmaktadır. Ayrıca osteoartrit, osteoporoz, fibromiyalji gibi romatolojik problemleri olan hastalara tedavi hizmetleri de sunulmaktadır.

Güvenli Turizm Sertifikası
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et