Bilgi ve Rezervasyon +90 272 246 46 66
Otel Resepsiyon +90 272 246 30 90
DİL SEÇİNİZ

Türk Hamamı

Budanlife Termal Spa merkezimizde; SPA bölgelere yerleştirilmiş bay-bayan olarak ayrı bölümlerde Osmanlı Türk Hamamlarımız ve dinlenme alanlarımız bulunmaktadır.

Sultan ve Krallara Layık Hamam Sefası

Geçmişten günümüze nesiller boyu ulaşan en güzel geleneklerimizden biri Türk hamamı’dır. Budanlife termal spa merkezi, bu çok hoş ve anlamlı geleneğimizi yaşatmak ve yeni kuşakların da tanımasını sağlamak için özel bir ortam hazırladı.

Klâsik Osmanlı Türk Mimarîsi’nden esinlenilerek, hattat üstadının el işleriyle tavan kubbelere can verdiği, taş diyarı Afyonkarahisar topraklarından çıkan özel mermerler sanatını konuşturan ustalarca şekil verilerek, sekiz ayda tasarlanan geleneksel bay ve bayan Türk hamamlarımız, geniş ve ferah ortamı, bayan kese odaları, abdes halvetleri, bel ve oturma alanı ısıtmalı kurnaları, ateş gibi göbek taşı ve sımsıcak atmosferi ile geçmişten günümüze tarihi taşıyor.

Özlediğiniz hamam sefasını geleneksel kese köpük masajı ve klopatra bakımları ile randevu alarak süsleyebilirsiniz.

Güvenli Turizm Sertifikası
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et